Neden EEC ELECTRONICS ?

Tercih Edilme Nedenlerimiz

  • Kaliteli ürünler
  • Uygun fiyatlar
  • Geniş ürün yelpazesi
  • OEM/ODM üretim imkanı
  • Tecrübe
  • İyi hizmet
  • Zamanında teslimat
  • Farklı ödeme seçenekleri
  • Garanti

Kaliteli ürünler
Ürünlerimiz uluslar arası standartlara uygun olarak tasarlanmakta ve üretilmektedir. Birçok ürünümüzde grubuna göre NEMKO (Norveç), DEKRA (Almanya), KEMA-KEUR (Hollanda), ENEC-05 (Hollanda), GOST (Rusya), LPCB (İngiltere) ve TSE kalite sertifikaları bulunmaktadır. Kalite Sistemimiz dünyanın en saygın belgelendirme kuruluşlarından birisi olan TÜV-NORD (Almanya) tarafından EN ISO 9001:2008 standardına göre sertifikalandırılmıştır. Ayrıca üretim tesisimiz, sistemimiz ve ürünlerimiz yılda bir KEMA (Hollanda) tarafından denetlenmektedir.

Uygun fiyatlar
Emsal ürünlere ile karşılaştırıldığında fiyatlarımız kalite/fiyat performansı açısından çok uygun seviyelerdedir.

Geniş ürün yelpazesi
Farklı istekler ve farklı uygulamaları karşılayacak şekilde her türlü ihtiyaca yönelik ürünler üretmekteyiz. Gerekiyorsa özel imalat da yapabiliriz.

OEM/ODM üretim imkanı
Müşterilerimizin isteklerini belirleyerek özel tasarım (ODM) ve/veya müşterinin markası ile özel üretim(OEM) yapmaktayız. Bu şekilde yurtiçi ve yurtdışında bulunan sektörünün lideri birçok kuruluşla çalışmaktayız.

Tecrübe
Sektörde 35 yıldan fazla tecrübemiz bulunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında katıldığımız fuarlarda müşterilerimiz ve ziyaretçiler ile yapılan görüşmeler, müşterilerimizin istekleri, takip ettiğimiz projeler, potansiyel müşteriler ile yapılan görüşmeler, yurt içi ve yurt dışında benzer ürünleri üreten kuruluşlara göre kendi konumumuzu kıyaslama, çevre, RohS, WEEE gibi yasal gerekler, pazar analizleri, trendler, teknolojiler, standartlar, yönetmelikleri sürekli olarak takip etmekte adımlarımızı buna göre zamanında atmaktayız.

İyi hizmet
4 mühendis, 2 ekonomist, 14 teknisyen ve uzmanlaşmış olan işçilerimizle sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışıyoruz.

Zamanında teslimat
Alınan siparişinizi söz verilen tarihte teslim etmek bizim için en önemli konulardan birisidir.

Farklı ödeme seçenekleri
Kredi kartı veya mail order ile ödeme yapılabilir. Kredi kartına taksit ve vadeli ödeme seçeneklerimiz de bulunmaktadır.

Garanti
Tüm ürünlerimiz malzeme ve işçilik hatalarına karşı 5 yıl garantilidir.
Detaylar için : http://www.eecelectronics.com.tr/tr/detay/duyurular/garanti-sartlari